Chcete abychom zavolali my?

Nic jednoduššího! Vyplňte tento kratičký formulář a my se Vám ozveme zpět tak rychle, jak to bude možné.
  • Jméno
  • Telefon
  • Co vás zajímá?
  •  
M Á M E V Á M Z A V O L A T ?

Nabídka služeb


Záruka špičkové kvality a nízké ceny!
dum

Stěhování bytů a rodinných domů

Zajistíme pro Vás absolutně bezstarostné a kompletní stěhování. S námi máte jistotu, že se všechny Vaše věci dostanou na nové místo nepoškozené!

Všechny Vaše věci pečlivě zabalíme a s opatrností přestěhujeme. Váš majetek bude v bezpečí po celou dobu stěhování. Nemusíte se strachovat ze ztráty nebo odcizení Vašich věcí, jelikož naší pracovníci jsou odborníci s mnohaletými zkušenostmi. Své práci rozumějí a provádějí ji vždy s chutí a úsměvem.

firma

Stěhování firem

Přestěhovat firmu vyžaduje perfektní organizaci a bezchybné provedení, které Vám naše firma zajistí.

Chod Vaší firmy nemusí být narušen, jelikož jsme časově flexibilní. Možná práce o víkendech, po večerech i v noci. Stěhování proběhne hladce, rychle, efektivně a hlavně bez komplikací.

Provedeme demontáž nábytku, regálu, možná likvidace nepotřebných věcí, bezpečné odpojení elektroniky a následně hladký převoz.

letadlo

Mezinárodní stěhování

Provádíme komplexní stěhování v rámci celé Evropy.

Stěhovací a balící procesy jsou prováděny podobným způsobem jako vnitrostátní stěhování, ale jsou časově náročnější v závislosti na vzdálenosti daných zemí.

Vaše věci jsou po celou dobu v bezpečí a stěhované profesionalitou našich pracovníku s bohatými zkušenosti ze zahraničí a jazykovou vybaveností.

Po celou cestu je možno převoz neustále sledovat a mít tak dohled nad svým majetkem.

kos

Likvidace starého nábytku

Levně, bez starostí, pohodlně a ekologicky zlikvidujeme vše, co zbylo ve starých prostorách. Vaše prostory, dům či byt budou připraveny pro další využití.

Ekologicky a podle zákonů zajistíme likvidaci nejen nábytku, ale také nebezpečného materiálu jako je elektronika, televize, lednice, počítače, kancelářské vybavení, plasty, sklo i železo.

Nabízíme skartaci starých a nepotřebných dokumentů a listin.

O nic se nemusíte starat, starosti nechte na nás.

auto

Stěhování těžkých břemen

V oblasti stěhování těžkých břemen máme dostatek zkušeností a školené pracovníky.

Stěhování klavírů a trezoru vyžaduje zvlášť precizní a profesionální zacházení poněvadž se jedná o věci velmi cenné a náchylné na poškození.

auto

Pronájem auta s řidičem, Autodoprava

Udělali jste si radost a koupili si novou sedací soupravu, skříň nebo zahradní traktor?

Potřebujete cokoli převést nebo odvést z domu, bytu, garáže či zahrady? Pokračujte ve své radosti a přenechte opět své starosti.

Odvezeme Vám cokoli a kamkoli se zárukou nejnižší ceny v kraji.

Odvozy již od 200,- Kč.
obal

Balící Servis zapůjčení kvalitní obalů

Všechny Vaše věci s opatrností zabalíme, aby se při převozu ani trochu nepoškodily.

S pohodou a rychlostí zabalíme Vaše starosti.

Zapůjčení stěhovacích krabic ZDARMA!

obal

Montáž a demontáž nábytku

Udělali jste si radost a koupili domů nový nábytek? Naše firma Vám jej nejen doveze, ale i vynese a smontuje. Máme zkušené pracovníky, kteří znají všechny postupy při skládání nábytku a vyznají se v jakémkoliv plánku.

Znáte tu situaci, že k dovezeným deskám výrobce přibalí špatný plánek, nebo žádný a vy se trápíte a nevíte, jak se dobrat výsledku. Nic se neděje, jsme schopni skříň složit i bez plánku na základě obrázku. K montáži používáme kvalitní nářadí a aku vrtačky. Montáže provádíme samostatně i během stěhování zaleží jen na Vás, jak Vám to vyhovuje.

auto

Vozový park

V oblasti stěhování těžkých břemen máme dostatek zkušeností a školené pracovníky. Stěhování klavírů a trezoru vyžaduje zvlášť precizní a profesionální zacházení poněvadž se jedná o věci velmi cenné a náchylné na poškození.