Dodávka bez kauce

Zapůjčte si u nás dodávku bez nutnosti složení vratné kauce. Půjčení je tak mnohem rychlejší a neztrácíte čas zbytečným papírováním. Provedeme pouze rychlé ověření vaší totožnosti, adresy a oprávnění řídit dodávkový automobil – proto nahlédneme do vašeho občanského a řidičského průkazu. Tato služba je právě pro vás, pokud si chcete raději realizovat stěhování či převoz nákladu vlastními silami a ušetřit tak náklady za stěhovací služby. Dodávku bez kauce si vyzvednete přímo na naší pobočce v PrazeBrněOstravěHavířově nebo Frýdku-Místku, případně vám ji přistavíme rovnou na dohodnuté místo. V případě potřeby pro vás zajistíme také služby našich profesionálních řidičů. Z našeho početného vozového parku si vyberete dodávku pro vaše stěhování či převoz nákladu i vy. Zapůjčení dodávky nabízíme za ty nejlepší ceny na trhu a náš zákaznický servis je vám k dispozici kdykoli.

Snadné, rychlé a levné půjčení dodávky

Vlastníme více než 25 vozidel různých velikostí, proto si u nás dodávku k zapůjčení vyberete i vy. Kontaktujte nás a pronajměte si dodávkový automobil včetně zákonného pojištění a plné nádrže snadno, rychle a levně.

Výhody zapůjčení dodávky bez kauce:

  • Snadné a rychlé: Žádné zbytečné papírování a zdlouhavé formality. Proces vypůjčení dodávky je snadný a vše s vámi vyřídíme obratem.
  • Žádné skryté poplatky: Žádné skryté poplatky ani dodatečné náklady. Zaplatíte pouze poplatek za pronájem.
  • Bez rizika: Tento typ půjčování pro vás nepředstavuje žádné riziko, protože nepožadujeme žádné finanční prostředky na kauci.
  • Bezpečnost: Naše dodávky pravidelně servisujeme a ručíme vám za to, že vám zapůjčíme vozidlo v perfektním technickém stavu a dokonalé čistotě.
  • Flexibilita: Půjčování dodávky bez kauce je velmi flexibilní, můžete si ji pronajmout kdykoliv a pouze na potřebnou domu.