Dodávka na stěhování

Dodávku na stěhování vám zapůjčíme na potřebnou dobu a za skvělou cenu.

Vyberete si u nás z různých velikostí a modelů vozidel značky Iveco, která mají velký nákladový prostor, v praxi jsou spolehlivá a málo poruchová. Služba zahrnuje všechny potřebné náležitosti, jako je zákonné pojištění, dodávka udržovaná v maximální čistotě s řádnou kontrolou a servisem, vůz s plnou nádrží apod.

Dodávku vám pronajmeme dle vašich potřeb bez nebo včetně služeb řidiče. Rozhodnete-li se nerealizovat si stěhování svépomocí, nabídneme vám kompletní stěhovací služby, které provedou naši zkušení pracovníci.

Skutečně výhodné zapůjčení dodávky na stěhování

Z našeho početného vozového parku si vyberete dodávku pro vaše stěhování i vy. Zapůjčení dodávky nabízíme za ty nejlepší ceny na trhu a náš zákaznický servis je vám k dispozici kdykoli.

Dodávku si snadno vyzvednete na naší nejbližší pobočce – najdete je v PrazeBrněOstravěHavířově či Frýdku-Místku, nebo ji přistavíme až k vám domů, a to i během víkendů či svátků. Nic pro nás není problém.

Výhody pronájmu dodávky na stěhování:

  • Flexibilita: Umožňuje vám využít vozidlo pro jednorázové přestěhování většího množství předmětů, aniž byste museli investovat peníze do vlastního vozu.
  • Možnost vybrat si potřebnou velikost: Vyberete si ideální velikost vozidla pro vaši aktuální potřebu.
  • Snížení nákladů na údržbu: Pomůže vám se snížením nákladů, které byste jinak vynaložili na servis a údržbu vlastní dodávky.
  • Bezpečnost: Jedná se o bezpečnou alternativu k vlastnímu vozidlu, naše dodávky jsou totiž pravidelně kontrolovány a udržování v perfektním technickém stavu.
  • Šetření času: Ušetří váš čas, protože například nemusíte čekat na opravu poškozeného vozidla.