Půjčení a pronájem dodávky

Nabízíme vám půjčení a pronájem dodávky pro stěhování, převoz zboží či jiné účely.

Máte na výběr z různých velikostí a modelů dodávek nebo nákladních automobilů v perfektním technickém stavu. Služba zahrnuje všechny potřebné náležitosti, jako je zákonné pojištění, dodávka udržovaná v maximální čistotě s řádnou kontrolou a servisem, vůz s plnou nádrží a další služby. Dodávky nejčastěji pronajímáme pro krátkodobé obchodní či soukromé účely. . Prohlédněte si náš vozový park.

Dodávku si snadno vyzvednete na naší nejbližší pobočce – najdete je v Praze, Brně, Ostravě, Havířově či Frýdku-Místku, nebo ji přistavíme až k vám, a to i během víkendů, svátků a v nočních hodinách. Nic pro nás není problém.

Chystáte se stěhovat nebo převážet náklad, potřebujete tedy dodávku, ale nemáte řidiče? To není problém. Zajistíme pro vás autodopravu nebo rovnou stěhovací služby po ČR i celé Evropě.

Skutečně levné půjčení a pronájem dodávky

Disponujeme velkým vozovým parkem, a tak si u nás vyberete dodávku na stěhování i vy. Najdete u nás vozidla značky Iveco, jejichž kvality jsme prověřili při stěhování objemných a těžkých nákladů či dalekých cestách do zahraničí. Jedná se o vozidla, která mají velký nákladový prostor, v praxi jsou spolehlivá a málo poruchová.

Výhody pronájmu dodávky:

  • Flexibilita: Umožňuje vám využít vozidlo pro jednorázové události, aniž byste museli investovat peníze do vlastního vozu.
  • Možnost vybrat si potřebnou velikost: Vyberete si ideální velikost vozidla pro vaše aktuální potřeby.
  • Snížení nákladů na údržbu: Pomůže vám se snížením nákladů, které byste jinak vynaložili na servisní úkony.
  • Bezpečnost: Jedná se o bezpečnou alternativu k vlastnímu vozidlu, naše dodávky jsou totiž pravidelně servisovány a udržovány.
  • Šetření času: Ušetří váš čas, protože například nemusíte čekat na opravu poškozeného vozidla.

 

Zapůjčte si u nás dodávku bez kauce za příznivé ceny.