Likvidace starého nábytku

Hledáte spolehlivou stěhovací firmu na odvoz staré pračky, lednice, matrace či nábytku? Levně, bez starostí, pohodlně a ekologicky zlikvidujeme veškeré nepotřebné vybavení vaší domácnosti. Vaše prostory, dům či byt budou připraveny pro další využití.

Ekologicky a podle zákonů zajistíme likvidaci nejen nábytku, ale také nebezpečného materiálu jako je elektronika, televize, počítače, kancelářské vybavení, plasty, sklo i železo. Provádíme také likvidaci spotřebičů.

Nabízíme také skartaci starých a nepotřebných dokumentů a listin.

Naše vozidla vyjíždí z poboček v Praze, Brně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku, ale zakázky realizujeme po celé ČR. Stěhujeme a vyklízíme také v zahraničí, kde fungujeme v rámci celé Evropy.

Proč vyklízet právě s námi

Likvidaci starého nábytku nebo spotřebičů u nás provádí zkušený tým pracovníků. Pojďte do toho s námi a přesvědčte se o našich kvalitách. Vyklidíme cokoli, rychle a levně.

  • Zkušenosti a odbornost: Naši pracovníci mají mnoho let zkušeností s vyklízením a jsou odborně vyškoleni k manipulaci se všemi druhy předmětů, od nábytku až po velké spotřebiče.
  • Flexibilita: Nabízíme širokou škálu vyklízecích služeb, které lze přizpůsobit podle vašich potřeb. Ať už potřebujete vyklidit jakkoliv velký prostor, jsme připraveni vám pomoci.
  • Důkladné plánování: Věnujeme velkou pozornost detailům a plánujeme celý proces vyklízení, abychom zajistili hladký průběh.
  • Ekologické odstranění odpadu: Veškerý odpad, který při vyklízení vznikne, řádně třídíme a recyklujeme. Zajistíme, aby co největší množství materiálů bylo znovu použito a minimalizujeme tak dopad na životní prostředí.
  • Nízké a transparentní ceny: Nabízíme nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků. Ani žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra u nás nenajdete. Předem vám poskytneme odhad nákladů na vyklízení, abyste věděli, s jakou částkou počítat.
  • Spolehlivá zákaznická služba: Náš dispečink je vám k dispozici a zodpoví veškeré vaše dotazy. Volejte na číslo +420 606 60 59 58.

Jaký je postup při likvidaci nábytku?

Likvidace starého nábytku a jiného vybavení bytu je velmi jednoduchá. Po příjezdu našich pracovníků na místo jim ukážete, co potřebujete z bytu zlikvidovat a o víc se nemusíte starat. Naši zaměstnanci zařídí vše, co bude třeba.

Pracovníci nábytek demontují, odnesou z bytu nebo domu a naloží do auta. Následně vše převezou do sběrného dvora, kde náklad umístí dle přání provozovatele do kontejnerů.

Likvidace pozůstalostí se dá realizovat i bez vaší účasti. Chápeme, jak je pro člověka těžké ztratit někoho blízkého a jak umí být vyklízení bytu či domu po zemřelém stresující. Proto nám stačí pouze předat klíče od nemovitosti, my ji uvedeme do původního stavu, uklidíme a na vaše přání zajistíme i malování. Poté, co je byt či dům připraven k předání, se s vámi spojí operátor a klíče vám předá.

Likvidace nábytku není vždy snadná, obzvlášť pokud likvidujete pozůstalost po zemřelém. S naší odbornou pomocí se vyklízení stane znatelně snazším a pohodlnějším.  
  • Plánování vyklízení: Klíčem k rychlému vyklízení je důsledné plánování. To zahrnuje rozhodnutí o tom, jak velký prostor se bude vyklízet, kolik je v něm předmětů a které vozidlo bude nejvhodnější. Plánování také zahrnuje koordinaci termínů a časových plánů mezi námi a klientem.
  • Příprava a demontáž: Další fází je balení a stěhování předmětů, které ještě upotřebíte nebo si je zkrátka chcete ponechat. Ty pečlivě zabalíme a odvezeme na vámi určené místo. Následně proběhne demontáž starého nábytku a dalších věcí určených k likvidaci.
  • Samotné vyklízení: Naši pracovníci jsou vybaveni potřebným nářadím a mají odborné znalosti i v manipulaci s těžkými nebo rozměrnými předměty.
  • Odvoz a likvidace odpadu: Starý nábytek, spotřebiče a vše ostatní, co již nepotřebujete, odvezeme k ekologické likvidaci do sběrného dvora.

Ceník likvidace nábytku

Zajistíme pro vás spolehlivé a levné vyklízecí služby. Naše vozidla s pracovníky k vám vyjíždí z našich poboček v PrazeBrně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku, ale zakázky realizujeme po celé republice.

1 pracovník 250,- Kč / hod