Reference zákazníků

Recenze Firmy.cz
Recenze Google

Reference firem

FCC Česká Republika, s.r.o.

Od roku 2014 spolupracujeme s firmou FCC Česká Republika, s.r.o., pro kterou denně naše vozy svážejí odpady z Obchodních řetězců a Výrobních závodů k ekologické likvidaci.

GEIS CZ s.r.o

Od roku 2015 spolupracujeme s firmou GEIS CZ s.r.o., pro kterou našimi vozy realizujeme přepravu a doručování kusových a paletových zasílek jejich zákazníkům.

První Novinová Společnost a.s.

Od roku 2015 spolupracujeme s firmou První Novinová Společnost a.s. (dříve Media Servis s.r.o.). Naše vozy se starají o zásobování doručovatelů reklamnímí letáky společností jako Kaufland, Lidl, Albert, které pak doručují až k Vám domů.

Stavebniny DEK, OBI, Hornbach

Často si naši zákazníci objednávají přepravu stavebního materiálu z těchto stavebnin. Většinou se jedná o nadrozměrný materiál, nebo je materiál těžký a je nutno jej přepravit na paletách.

Nábytek Ikea, Sconto, Kika

Denně si naši zákazníci objednávají přepravu a vynáškové služby nového nábytku. Naši zaměstancni nábytek vyzvednou, přepraví, vynesou na místo a ustaví. Jsme schopni zvládnout i veškéré montáže.

Elektro Okay, Expert, Euronics

Nová Americká lednička, širokoúhlá televize, nebo jen malá, ale těžká pračka? Toto vše je náš denní chleba, v dodávce Vám novou elektroniku dovezeme, vyneseme a zapojíme.

Stěhovací a vyklízecí služby pro města

Provádíme realizaci stěhovacích a vyklízecích služeb pro města a obce. Nejčastěji spolupracujeme s městy: Ostrava, Havířov, Frýdek- Místek, Kladno a Vyškov

Stěhování těžkých břemen pro školy a školky

Za dobu našeho fungování jsme přestěhovali desítky pián a klavírů v rámci škol a školek. Jsme si vědomi, že vzdělávání dětí a mládaže je důležíte, proto vždy zákázky naceňujeme co nejlevněji.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Zajímá Vás cena našich služeb? Vyplňte prosím krátký poptávkový formulář a během chvilky zjistěte cenu. Chcete s něčím poradit? Volejte nonstop dispečink 606 60 59 58.