Autodoprava s hydraulickou rukou

Naše vozidla s hydraulickou rukou si poradí i s nadměrným a těžkým nákladem. Hydraulická ruka je typem jeřábu, kterým disponuje hned několik našich vozidel. Najdete u nás i valník s hydraulickou rukou do 3,5 t. Nákladní autodoprava pro nás není problém, a tak pro vás rychle, efektivně a bezpečně přepravíme palety, stroje, kontejnery či jiný nadměrný náklad. Autodoprava s hydraulickou rukou vám ušetří nemalé náklady, které byste jinak vynaložili na objednání klasického jeřábu.

Autodopravu a převozy realizujeme po celé České republice i Evropě, profesionálně a za ty nejlepší ceny. Naše pobočky, odkud vyjíždí vozidla, najdete v Praze, Brně, Ostravě, Havířově nebo Frýdku-Místku.

O hladký průběh nakládky, samotné přepravy i vykládky se postará náš tým zkušených pracovníků. V případě zahraničních zakázek jsou vždy vybaveni potřebnými jazykovými znalostmi.

Proč nákladní auto s hydraulickou rukou?

Ušetřete dodatečné náklady za jeřáb a vsaďte na nákladní auto s hydraulickou rukou. Nakládka i vykládka nadměrného nákladu i jeho transport probíhá výrazně efektivněji a bezpečněji. Váš náklad bez poškození doručíme do místa určení rychle a levně – informujte se o cenách auta s hydraulickou rukou.

Výhody nákladního auta s hydraulickou rukou:

  • Umožňuje snadnou, bezpečnou a pohodlnou manipulaci i s velkým a těžkým nákladem.
  • Vyžaduje mnohem menší sílu než ruční manévrování, a tak je manipulace s nákladem výrazně jednodušší.
  • Zvyšuje bezpečnost při práci a snižuje riziko zranění při manipulaci s nákladem.
  • Urychluje manipulaci s nákladem, a tím i obsluhu zákazníků.
  • Díky efektivnější manipulaci s nákladem se vyhnete častým chybám, které by mohly způsobit zpoždění při realizaci zakázky.