Valník s hydraulickou rukou do 3,5 tuny

Valník s hydraulickou rukou do 3,5 tuny je určen pro těžší náklady. S pomocí vozidla v této hmotnostní kategorii vám naložíme a přepravíme palety, stavební materiály, stroje či jiné nadměrné předměty do hmotnosti 3,5 t po celé České republice nebo také do zahraničí. Zakázky totiž realizujeme po celé Evropě.

Autodopravu a převozy poskytujeme profesionálně a za ty nejlepší ceny. Naše pobočky, odkud vyjíždí vozidla, najdete v Praze, Brně, Ostravě, Havířově nebo Frýdku-Místku.

O hladký průběh nakládky, samotné přepravy i vykládky se postará náš tým zkušených pracovníků včetně řidiče. V případě zahraničních zakázek jsou vždy vybaveni potřebnými jazykovými znalostmi.

Proč auto s hydraulickou rukou do 3,5 t?

Auta s hydraulickou rukou jsou ideální pro přepravu nákladů nebo materiálů, které jsou těžké nebo je lze obtížně nést. Auta jsou vybavena výkonnými motory a robustním podvozkem, takže jsou schopna bezpečně a snadno přepravovat jakýkoliv náklad i na větší vzdálenosti.

Výhody auta s hydraulickou rukou do 3,5 t:

  • Umožňuje snadnou, bezpečnou a pohodlnou manipulaci i s těžším nákladem do hmotnosti 3,5 tuny.
  • Vyžaduje mnohem menší sílu než ruční manévrování, a tak je manipulace s nákladem výrazně jednodušší.
  • Zvyšuje bezpečnost při práci a snižuje riziko zranění při manipulaci s nákladem.
  • Urychluje manipulaci s nákladem, a tím i obsluhu zákazníků.
  • Díky efektivnější manipulaci s nákladem se vyhnete častým chybám, které by mohly způsobit zpoždění při realizaci zakázky.