Mezinárodní autodoprava

Hledáte spolehlivou firmu, která zajistí bezpečnou přepravu vašeho zboží, osobních věcí či jiného nákladu do zahraničí? Mezinárodní autodoprava je pro nás hračka – zakázku zrealizujeme rychle, levně a váš náklad dopravíme po území celé Evropy. Disponujeme vlastním vozovým parkem plným spolehlivých vozidel různých velikostí a jsme vám tak k dispozici prakticky kdykoli.

Služba zahrnuje vyřízení všech potřebných dokumentů, jako jsou celní doklady a doklady o přepravě, a také všech dalších náležitostí nezbytných pro přepravu. Naši zkušení pracovníci pak zajistí bezpečnou nakládku, přepravu na místo určení i vykládku vašeho nákladu.

Nabízíme vám také možnost průběh cesty sledovat nebo se jí případně účastnit jako spolujezdec přímo ve voze.

Přepravíme do zahraničí cokoli, rychle a levně

Rychlý a bezpečný transport vašeho nákladu na místo určení je naší prioritou. Mezinárodní autodopravu svěřujeme zkušeným řidičům a dalším pracovníkům, kteří se postarají o hladký průběh nakládky, samotného převozu do zahraničí i vykládky. Pracovníci, které vysíláme do zahraničí, jsou vždy vybaveni potřebnými jazykovými znalostmi.

Hledáte-li skutečně efektivní a cenově dostupnou metodu přepravy do ciziny, mezinárodní paletová přeprava je jedním z nejlepších řešení pro vás.

Často realizujeme například tyto zakázky:

 

Kontaktujte nás a objednejte si levnou a spolehlivou mezinárodní autodopravu nebo jiné služby. Náš zákaznický servis, který zodpoví všechny vaše dotazy, je vám k dispozici kdykoli včetně víkendů a svátků.