Mezinárodní autodoprava do a z Polska

Nabízíme vám spolehlivou mezinárodní autodopravu po celém území Evropy. Samozřejmostí tak pro nás je i přeprava zboží do a z Polska.

Autodoprava do a z Polska zahrnuje všechny kroky nezbytné k převozu zboží přes hranice včetně vyřízení potřebné průvodní dokumentace i samotnou přepravu. Pomůžeme vám s celým procesem a bezpečně dopravíme váš náklad na místo určení.

Přeprava probíhá podobným způsobem jako při vnitrostátní autodopravě, ale je časově náročnější v závislosti na vzdálenosti místa určení. Vaše zboží či jiný náklad je po celou dobu v bezpečí a pod dohledem našich zkušených pracovníků se znalostí polštiny.

Po celou cestu z nebo do Polska vám umožníme převoz neustále sledovat a mít tak dohled nad přepravovaným nákladem.

Převoz zboží do a z Polska rychle a levně

Rychlý a bezpečný transport vašeho nákladu na místo určení je naší prioritou. Mezinárodní autodopravu svěřujeme zkušeným řidičům a dalším pracovníkům, kteří se postarají o hladký průběh nakládky, samotného převozu i vykládky. Vozidla s našimi pracovníky k vám vyráží z naší nejbližší pobočky – to aby byla přeprava co nejefektivnější a náklady co nejnižší. Naše pobočky najdete v Praze, Brně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku.

Hledáte-li skutečně efektivní a cenově dostupnou metodu přepravy zboží do a z Polska, mezinárodní paletová přeprava je jedním z nejlepších řešení pro vás.

Autodopravu si lze objednat také ve variantě auto + řidič, tzn. že si nakládku a vykládku zorganizujete sami a máte tak vše ve vlastní režii. Šofér pak zajistí šetrný převoz vašeho nákladu.

Kontaktujte nás a objednejte si levnou a spolehlivou mezinárodní autodopravu nebo jiné služby. Náš zákaznický servis, který zodpoví všechny vaše dotazy, je vám k dispozici kdykoli včetně víkendů a svátků.