Ceník paletové přepravy

Vozidla pro paletovou přepravu se zkušenými profesionály k vám vyjíždí z naší nejbližší pobočky. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku. Zakázky nicméně realizujeme v rámci vnitrostátní paletové přepravy po celé republice, mezinárodní přepravu palet pak i po celé Evropě.

Paletová přeprava vám přináší tyto výhody:

  • Nižší náklady: Paletizace je obecně levnější než jiné formy balení a přepravy. Palety jsou konstruovány tak, aby byly robustní a odolné, a tak jsou schopny nést větší hmotnost než jiné formy balení, jako například krabice. Tím výrazně šetří náklady na přepravu.
  • Snadná manipulace: Paletová přeprava umožňuje jednoduchou manipulaci s nákladem. Obsah palety je snadno přenositelný, což usnadňuje transport na místo určení. Některé typy palet se navíc mohou snadno skládat, aby se minimalizovalo místo a usnadnila manipulace s nimi.
  • Maximální bezpečnost: Palety jsou navrženy tak, aby byl náklad bezpečně a spolehlivě uložen. Paleta je navíc mnohem odolnější proti převrácení než jiné formy balení. To znamená, že produkty jsou po celou dobu přepravy maximálně chráněny před možnou škodou.
Vozidlo (hodinová sazba)
Iveco Daily 12m3 300,- Kč
Iveco Daily 24m3 300,- Kč
Iveco Eurocargo 36m3 400,- Kč
Iveco Eurocargo 40m3 400,- Kč

Sazba za kilometr

Iveco Daily 12m3 20,- Kč
Iveco Daily 24m3 24,- Kč
Iveco Eurocargo 36m3 28,- Kč
Iveco Eurocargo 40m3 30,- Kč