Vnitrostátní paletová přeprava

Vnitrostátní paletovou přepravu pro vás zařídíme rychle a levně po celé ČR. Nebojíme se ale ani mezinárodní paletové přepravy, kterou realizujeme v rámci celé Evropy.

Přeprava zboží nebo jiného nákladu na paletách je pro vás velmi výhodnou volbou jak z hlediska času, tak z hlediska peněz. Jedná se o jeden z nejefektivnějších způsobů přepravy vůbec – je rychlá, univerzální a cenově dostupná. Použitím palet totiž efektivněji využíváme nákladový prostor našich vozidel a nakládka i vykládka zabírají mnohem méně času i námahy. To znamená i výrazně nižší náklady pro vás.

Orientační ceny najdete v našem ceníku paletové přepravy, přesnou cenovou nabídku vám dáme na základě rozměrů, resp. hmotnosti nákladu a vzdálenosti, na kterou budeme váš náklad transportovat.

Paletová přeprava po celé ČR

Naše vozidla se zkušenými zaměstnanci k vám vysíláme z naší pobočky, která je k vám nejblíže, abychom dosáhli co nejvyšší možné efektivity přepravy a co nejnižších nákladů. Naše pobočky najdete v Praze, Brně, Ostravě, Havířově nebo Frýdku-Místku, zakázku ale zrealizujeme kdekoli po republice.

Proč zvolit pro přepravu svého nákladu po ČR právě paletovou přepravu?

  • Nižší náklady: Paletizace je obecně levnější než jiné formy balení a přepravy. Palety jsou konstruovány tak, aby byly robustní a odolné, a tak jsou schopny přenášet větší hmotnost než jiné formy balení, jako například krabice. Tím výrazně šetří náklady na přepravu.
  • Snadná manipulace: Paletová přeprava umožňuje jednoduchou manipulaci s nákladem. Obsah palety je snadno přenositelný, což usnadňuje transport na místo určení. Některé typy palet se navíc mohou snadno skládat, aby se minimalizovalo místo a usnadnila manipulace s nimi.
  • Maximální bezpečnost: Palety jsou navrženy tak, aby byl náklad bezpečně a spolehlivě uložen. Paleta je navíc mnohem odolnější proti převrácení než jiné formy balení. To znamená, že produkty jsou po celou dobu přepravy maximálně chráněny před možnou škodou.