Ceník

Zajistíme pro vás stěhování za skvělé ceny. Vozidla s pracovníky k vám vyjíždí z našich poboček v PrazeBrněOstravěHavířově a Frýdku-Místku, ale zakázky realizujeme po celé republice. Stejně tak pro nás není problémem stěhování do zahraničí – často vyjíždíme například do NěmeckaŠvýcarska nebo Španělska.

Spolehlivé služby bez příplatků

Stěhovací práce u vás provedou naši zkušení zaměstnanci, kteří si poradí i s objemnějšími břemeny. Váš náklad pečlivě zabalí do ochranných obalových materiálů a postarají se o maximálně šetrnou přepravu. To vše za nejnižší ceny a bez příplatků za svátky, víkendy nebo provedení v noci.

Kromě stěhování nabízíme také vyklízení, autodopravu, montáž či skladování nábytku a mnoho dalších souvisejících služeb. Pro objednání služeb, podrobnější informace nebo zodpovězení případných dotazů volejte na číslo +420 606 60 59 58.

Níže najdete ceny stěhování.

Pracovníci (hodinová sazba)

1 stěhovák 250,- Kč
2 stěhováci 500,- Kč
3 stěhováci 750,- Kč
4 stěhováci 1000,- Kč

Příjezd vozu s posádkou (jednorázově)

auto + řidič 400,- Kč
auto + 2 stěhováci 400,- Kč
auto + 3 stěhováci 500,- Kč
auto + 4 stěhováci 600,- Kč

Vozidlo (hodinová sazba)

Iveco Daily 12m3 300,- Kč
Iveco Daily 24m3 300,- Kč
Iveco Eurocargo 36m3 400,- Kč
Iveco Eurocargo 40m3 400,- Kč

Sazba za kilometr

Iveco Daily 12m3 20,- Kč
Iveco Daily 24m3 24,- Kč
Iveco Eurocargo 36m3 28,- Kč
Iveco Eurocargo 40m3 30,- Kč
Mezinárodní stěhování Cena individuálně dle parametrů zakázky
Stěhování těžkých břemen Cena individuálně dle parametrů zakázky
Montáž nového nábytku Cena individuálně dle parametrů zakázky
Minimální cena pronájmu auta s řidičem 1200,- Kč
Minimální cena stěhování s pracovníky 1500,- Kč

Poptáváte stěhování za nízkou cenu? Pojďte do toho s námi a přesvědčte se o našich kvalitách. Přestěhujeme cokoli, rychle a levně.

  • Zkušenosti a odbornost: Naši pracovníci mají mnoho let zkušeností se stěhováním a jsou odborně vyškoleni k manipulaci se všemi druhy předmětů, od nábytku přes těžká břemena až po umělecká díla.
  • Flexibilita: Nabízíme širokou škálu stěhovacích služeb, které lze přizpůsobit podle vašich potřeb. Ať už se stěhujete na jiný konec města nebo přes hranice, jsme připraveni vám pomoci.
  • Důkladné plánování: Věnujeme velkou pozornost detailům a plánujeme celý proces stěhování, abychom zajistili hladký průběh.
  • Bezpečnost a ochrana: Váš majetek je u nás v bezpečí. Používáme kvalitní balicí materiály a postupy k zajištění, a tak je náklad během přepravy dokonale chráněn.
  • Nízké a transparentní ceny: Nabízíme nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků. Ani žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra u nás nenajdete. Předem vám poskytneme odhad nákladů na stěhování, abyste věděli, s jakou částkou počítat.
  • Spolehlivá zákaznická služba: Náš dispečink je vám k dispozici a zodpoví veškeré vaše dotazy. Volejte na číslo +420 606 60 59 58.