Mezinárodní stěhování

Provádíme komplexní stěhovací a vyklízecí práce po celé Evropě.

Stěhovací a balicí procesy jsou prováděny podobným způsobem jako při vnitrostátním stěhování, ale jsou časově náročnější v závislosti na vzdálenosti daných zemí. Vaše věci jsou po celou dobu v bezpečí a pod dohledem našich zkušených pracovníků se znalostí potřebného jazyka.

Po celou cestu je možno převoz neustále sledovat a mít tak dohled nad svým majetkem.

Proč stěhovat právě s námi

Vybíráte spolehlivou stěhovací firmu, která zařídí rychlý přesun vašeho majetku do zahraničí? Pojďte do toho s námi a přesvědčte se o našich kvalitách. Přestěhujeme cokoli, rychle a levně.

 • Zkušenosti a odbornost: Naši pracovníci mají mnoho let zkušeností se stěhováním a jsou odborně vyškoleni k manipulaci se všemi druhy předmětů, od nábytku přes těžká břemena až po umělecká díla.
 • Flexibilita: Nabízíme širokou škálu stěhovacích služeb, které lze přizpůsobit podle vašich potřeb. Ať už se stěhujete na jiný konec města nebo přes hranice, jsme připraveni vám pomoci.
 • Důkladné plánování: Věnujeme velkou pozornost detailům a plánujeme celý proces stěhování, abychom zajistili hladký průběh.
 • Bezpečnost a ochrana: Váš majetek je u nás v bezpečí. Používáme kvalitní balicí materiály a postupy k zajištění, a tak je náklad během přepravy dokonale chráněn.
 • Nízké a transparentní ceny: Nabízíme nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků. Ani žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra u nás nenajdete. Předem vám poskytneme odhad nákladů na stěhování, abyste věděli, s jakou částkou počítat.
 • Spolehlivá zákaznická služba: Náš dispečink je vám k dispozici a zodpoví veškeré vaše dotazy. Volejte na číslo +420 606 60 59 58.

Jak mezinárodní stěhování probíhá?

Prvním krokem při realizaci zakázky je zpravidla nezávazná konzultace, kdy se náš technik podívá na množství stěhovaných věcí a zvolí ideální vozidlo a počet pracovníků. Dbá přitom na to, aby se stěhované věci bez problémů vešly a zároveň byly převáženy co nejmenším vozidlem. U stěhování na velké vzdálenosti totiž hraje velkou roli každá koruna za kilometr navíc. Je proto důležité, aby do zahraničí vyjelo co nejmenší vozidlo s malou spotřebou nafty a nižší sazbou za mýtné a jiné poplatky.

Při stěhování do zahraničí je nezbytné veškerý náklad důkladně obalit, aby se cestou nepoškodil, a označit popisky. Samozřejmostí je pro nás vypracování stěhovacího protokolu, aby seznam stěhovaných věcí přesně seděl s věcmi naloženými do vozidla a nic se tak po cestě neztratilo.

Samotný proces nakládky, vykládky a převozu probíhá stejně jako u lokálního stěhování, jen s tím rozdílem, že na nakládku obvykle pošleme více pracovníků. Zajistíme tak, že se vše rychle a pohodlně naloží a nedojde při nakládce ke zbytečným průtahům. V zájmu ušetření vašich peněz obvykle s nákladem do místa vykládky pokračuje už méně pracovníků. Samozřejmostí je, že vám sdělíme, kdy můžete naklad očekávat v místě vykládky, případně můžete jet ve vozidle s našimi zaměstnanci a ušetříte tak za vlastní přepravu.

Dálkové stěhování se dá objednat také ve variantě auto + řidič, tzn. že si nakládku a vykládku můžete zorganizovat sami a mít tak vše ve vlastní režii. Šofér pak zajistí šetrný převoz vašeho nákladu.

Mezinárodní stěhování je komplexní proces, který vyžaduje pečlivé plánování, přípravu a koordinaci. Bez ohledu na to, zda stěhujete firmu nebo míříte do nového domova, mezinárodní stěhování vyžaduje značnou organizaci a úsilí.  
 • Plánování a příprava: Prvním krokem v mezinárodním stěhování je pečlivé plánování. To zahrnuje určení všech věcí, které se budou stěhovat, a plánování časového rámce stěhování. Budete také muset zvážit náklady na stěhování, včetně balení, přepravy a pojištění – nejlepší ceny získáte právě u nás.
 • Balení: Při mezinárodním stěhování je nezbytné pečlivě zabalit  a značit všechny položky. Některé předměty může vyžadovat speciální balení či zacházení, např. piana.
 • Přeprava: Máme k dispozici početný vozový park, zajistíme pro vás proto přepravu jakkoliv velkého nákladu do zahraničí.
 • Celní odbavení a regulace: Při mezinárodním stěhování je nutné brát v potaz i celní odbavení a dodržování místních předpisů a regulací. Pomůžeme vám se zajištěním potřebné dokumentace a splněním všech celních a regulačních požadavků.
 • Vykládka a montáž: Po příjezdu na místo určení vám pomůžeme s vykládáním, vybalením a případnou instalací vašeho majetku. Nabízíme také další služby, jako je montáž nábytku nebo pomoc s uspořádáním či likvidací nepotřebných věcí v místě určení.