Mezinárodní stěhování Slovensko

Nabízíme vám komplexní stěhovací služby nejen v rámci České republiky, ale i po celé Evropě. Samozřejmostí tak je i stěhování na Slovensko. Stěhování na Slovensko zahrnuje všechny kroky potřebné k přemístění vašeho majetku do místa určení. Mezi tyto kroky patří vyřízení všech potřebných dokumentů a povolení, příprava stěhování, převoz požadovaného majetku na Slovensko a doručení majetku na požadovanou adresu. I při stěhování ze Slovenska vám pomůžeme s celým procesem a zajistíme rychlý a bezpečný přesun všech vašich věcí. Stěhovací a balicí procesy jsou prováděny podobným způsobem jako při vnitrostátním stěhování, ale jsou časově náročnější v závislosti na vzdálenosti místa určení. Vaše věci jsou po celou dobu v bezpečí a pod dohledem našich zkušených pracovníků se znalostí slovenštiny. Po celou cestu na Slovensko nebo z něj vám umožníme převoz neustále sledovat a mít tak dohled nad svým majetkem.

Proč stěhovat právě s námi

Vybíráte spolehlivou stěhovací firmu, která zařídí rychlý přesun vašeho majetku na nebo ze Slovenska? Pojďte do toho s námi a přesvědčte se o našich kvalitách. Přestěhujeme cokoli, rychle a levně.

  • Zkušenosti a odbornost: Naši pracovníci mají mnoho let zkušeností se stěhováním a jsou odborně vyškoleni k manipulaci se všemi druhy předmětů, od nábytku přes těžká břemena až po umělecká díla.
  • Flexibilita: Nabízíme širokou škálu stěhovacích služeb, které lze přizpůsobit podle vašich potřeb. Ať už se stěhujete na jiný konec města nebo přes hranice, jsme připraveni vám pomoci.
  • Důkladné plánování: Věnujeme velkou pozornost detailům a plánujeme celý proces stěhování, abychom zajistili hladký průběh.
  • Bezpečnost a ochrana: Váš majetek je u nás v bezpečí. Používáme kvalitní balicí materiály a postupy k zajištění, a tak je náklad během přepravy dokonale chráněn.
  • Nízké a transparentní ceny: Nabízíme nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků. Ani žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra u nás nenajdete. Předem vám poskytneme odhad nákladů na stěhování, abyste věděli, s jakou částkou počítat.
  • Spolehlivá zákaznická služba: Náš dispečink je vám k dispozici a zodpoví veškeré vaše dotazy. Volejte na číslo +420 606 60 59 58.

Jak stěhování na a ze Slovenska probíhá?

Prvním krokem při realizaci stěhování z Česka na Slovensko nebo naopak je zpravidla nezávazná konzultace, kdy se náš technik podívá na množství stěhovaných věcí a zvolí ideální vozidlo a počet pracovníků. Dbá přitom na to, aby se stěhované věci bez problémů vešly a současně byly převáženy co nejmenším vozidlem. U stěhování na velké vzdálenosti totiž hraje velkou roli každá koruna za kilometr navíc. Je proto důležité, aby na cestu vyjelo co nejmenší vozidlo s malou spotřebou nafty a nižší sazbou za mýtné a jiné poplatky.

Pro cestu mezi Slovenskem a ČR je nezbytné veškerý náklad důkladně obalit, aby se cestou nepoškodil, a označit jej popisky. Samozřejmostí je pro nás vypracování stěhovacího protokolu, aby seznam stěhovaných věcí přesně seděl s věcmi naloženými do vozidla a nic se tak po cestě neztratilo.

Samotný proces nakládky, vykládky a převozu probíhá stejně jako u lokálního stěhování, jen s tím rozdílem, že na nakládku obvykle pošleme více pracovníků. Zajistíme tak, že se vše rychle a pohodlně naloží a nedojde při nakládce ke zbytečným průtahům. V zájmu ušetření vašich peněz obvykle s nákladem do místa vykládky pokračuje už méně pracovníků. Samozřejmostí je, že vám sdělíme, kdy můžete naklad očekávat v místě vykládky, případně vám umožníme jet ve vozidle s našimi zaměstnanci a ušetříte tak za vlastní přepravu.

Stěhování si lze objednat také ve variantě auto + řidič, tzn. že si nakládku a vykládku můžete zorganizovat sami a mít tak vše ve vlastní režii. Šofér pak zajistí šetrný převoz vašeho nákladu.

Mezinárodní stěhování je složitý úkol, a to i v případě, že se stěhujete do sousední země jako je Slovensko. Mezinárodní stěhování ze a na Slovensko představuje v určitém směru výzvou, ale s dobře připraveným plánem a naší odbornou pomocí vše hravě zvládnete. Poskytneme vám veškeré služby a podporu, které vám pomohou se snadno, rychle a levně přestěhovat.  
  • Plánování stěhování: Prvním krokem při stěhování z Česka na Slovensko nebo naopak je plánování. To zahrnuje rozhodování o tom, které položky budete stěhovat, jak dlouho bude stěhování trvat a jaké jsou vaše představy o rozpočtu. Nabízíme vám naše profesionální služby, bohaté zkušenosti s mezinárodním stěhováním a dobré znalosti specifických předpisů a požadavků pro stěhování na a ze Slovenska.
  • Balení a příprava: Všechny položky, které se budou stěhovat, musí být pečlivě zabalené, označené a připravené k přepravě. Některé předměty, jako jsou elektronická zařízení nebo cenné předměty, mohou vyžadovat speciální balení nebo ochranu. Veškeré obalové materiály i balení samotné pro vás zajistíme.
  • Přeprava a celní odbavení: Stěhování mezi zeměmi zahrnuje překročení hranic a nutnost celního odbavení, přestože je kupř. osobní majetek fyzických osob od cla osvobozen. Jsme obeznámeni s celními předpisy a pomůžeme vám připravit veškerou potřebnou dokumentaci.
  • Vykládka a montáž: Po příjezdu do nového domova zajistíme s vykládání a umístění vašeho majetku. Nabízíme rovněž montáž nábytku, pomoc s uspořádáním nábytku na místě určení nebo třeba instalaci elektronických zařízení.