Stěhování prodejny

V rámci stěhování prodejny vám pomůžeme s přesunem všech zařízení, skladového zboží, elektroniky a vybavení prodejny či obchodu na novou adresu. Během stěhování firmy všechny položky pečlivě zabalíme, převezeme a následně rozbalíme v nových prostorách. Součástí služby je také případná demontáž nábytku, který by se mohl při přepravě poškodit. V nových prostorách naši zaměstnanci provedou opětovnou kompletaci vybavení.

Hravě si poradíme i s těžkými břemeny, různými druhy zboží, stroji, elektronikou a jakýmkoliv jiným nákladem. Součástí našich služeb je samozřejmě i výnos do patra, a to bez příplatku. Veškeré stěhovací služby realizujeme za skvělé ceny, přesvědčte se v našem ceníku stěhovacích služeb.

Naše pobočky najdete v Praze, Brně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku, ale stěhovací služby realizujeme po celé republice.

Jak probíhá stěhování prodejny?

Stěhování prodejny či obchodu obvykle zahrnuje následující kroky:  
  1. Příprava: Ještě před samotným stěhováním je důležité určit, jak velké vozidlo a kolik pracovníků bude pro stěhování potřeba. To odhadne náš technik podle množství stěhovaného zboží, nábytku či vybavení, jeho velikosti a také přístupnosti původních i nových prostor.
  2. Balení: Naši zkušení pracovníci opatří vybavení prodejny, zboží a další položky ochrannými obalovými materiály, které minimalizují riziko poškození během přepravy.
  3. Nakládka: Stěhováci naloží všechny stěhované položky do vozidla, kde je upevní proti pohybu během jízdy. Zajistí tak maximální bezpečnost při přepravě.
  4. Přeprava: Řidič zkontroluje prostory, zda je vše naloženo a až poté vyráží s nákladem do místa určení.
  5. Vykládka: Po příjezdu na místo určení naši pracovníci postupně vyloží zboží a přenesou jednotlivé vybavení do prostor nové prodejny.
  6. Úklid: Nakonec stěhováci odstraní použité obalové materiály a nepotřebné věci, které jste se rozhodli vyhodit, odvezou k likvidaci do sběrného dvora.