Vyklízení garáží

Zajistíme pro vás spolehlivé a levné vyklízení garáže. Jsme profesionální firma specializující se na kompletní vyklízení garáží či jiných prostor a nabízíme vám širokou škálu souvisejících služeb za skvělé ceny.

Naše vozidla s pracovníky k vám vyjíždí z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku, ale zakázky realizujeme po celé republice.

Vyklízení garáže může být náročným úkolem, obzvlášť pokud se v ní nachází mnoho nepotřebných věcí, nábytku nebo jiného materiálu. Mnohdy se v garážích hromadí nepořádek, který brání efektivnímu využití prostoru. Naši zkušení zaměstnanci spolehlivě vyklidí vaši garáž a poradí si i s objemnějšími břemeny. Náklad šetrně převezou na místo určení, popřípadě jej na váš příkaz dají ekologicky zlikvidovat.

Co je součástí vyklízení garáží

S našimi týmy zkušených odborníků vám pomůžeme s odstraněním starých věcí a odpadků, které nechcete nebo už nepotřebujete. Ještě před samotným vyklizením k vám pošleme našeho technika, který si prostory prohlédne a vypracuje pro vás cenovou nabídku. Sazby, s kterými technik pracuje, najdete v našem ceníku vyklízecích služeb. Služba vyklízení sklepů zahrnuje:
 • demontáž nábytku,
 • odstranění starých spotřebičů,
 • sběr a odvoz odpadků,
 • recyklaci.
  Naši pracovníci provedou vyklizení jakýchkoli prostor bez ohledu na množství a druh odpadu a předmětů k likvidaci. Potřebujete vyklidit plně zařízenou nemovitost nebo prostory zničené živelnou pohromou či požárem? To vše nám můžete svěřit.

Proč si vybrat naše služby?

 • Profesionalita: Disponujeme více než 10 lety zkušeností v oboru a postaráme se o to, že vyklízení vaší garáže proběhne hladce a efektivně.
 • Flexibilita: Nabízíme flexibilní pracovní dobu, abychom vyhověli vašim potřebám. Jsme k dispozici 7 dní v týdnu a pracujeme v jakoukoliv denní nebo noční hodinu.
 • Kompletní služby: Kromě vyklízení garáží nabízíme také likvidaci nábytku, odvoz odpadků a další související služby.
 • Respekt k životnímu prostředí: Dbáme na to, aby byl veškerý odpad odvezen a zlikvidován způsobem šetrným k životnímu prostředí.
 • Bezpečnost: Dodržujeme všechny bezpečnostní předpisy a požadavky, aby bylo zajištěno vaše bezpečí i bezpečí našich zaměstnanců.
 • Nízké a transparentní ceny: Nabízíme nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků. Ani žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra u nás nenajdete. Předem vám poskytneme odhad nákladů na vyklízení, abyste věděli, s jakou částkou počítat.
 • Spolehlivá zákaznická služba: Náš dispečink je vám k dispozici a zodpoví veškeré vaše dotazy. Volejte na číslo +420 606 60 59 58.
  Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo nahlédněte do našeho ceníku vyklízecích služeb. Jsme tu pro vás, abychom vám usnadnili život a ušetřili váš čas a energii. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak vám můžeme pomoci s vyklízením garáže.

Ceník vyklízení garáží

Zajistíme pro vás spolehlivé a levné vyklízecí služby. Naše vozidla s pracovníky k vám vyjíždí z našich poboček v PrazeBrněOstravě, Havířově a Frýdku-Místku, ale zakázky realizujeme po celé republice.

1 pracovník 250,- Kč / hod