Vyklízení pozůstalostí Praha

Řešíte těžkou životní situaci a potřebujete spolehlivou firmu na likvidaci pozůstalosti? Obraťte se na nás. Každý týden vyklízíme desítky bytů a pomůžeme s tímto nepříjemným procesem i vám. Vyklízení pozůstalosti nabízíme po celé Praze.

Jsme schopni vyklidit nemovitost v jakémkoli stavu. Většina zákazníků však má věci již zabalené, aby se práce zvládla co nejrychleji. Pokud vám není příjemné věci balit a chystat pro naše pracovníky, postaráme se o to sami, vše naložíme a odvezeme k ekologické likvidaci.

Ne všechno vybavení bytu či domu je obvykle na vyhození. Naše firma je o krok dále než konkurence a nabízíme vám tak kromě likvidace starého nábytku a likvidace starých spotřebičů výkup pozůstalosti.

Proč vyklízet právě s námi

Likvidaci pozůstalostí včetně starého nábytku či spotřebičů v Praze provádí náš zkušený tým pracovníků. Pojďte do toho s námi a přesvědčte se o našich kvalitách. Vyklidíme cokoli, rychle a levně.

  • Zkušenosti a odbornost: Naši pracovníci mají mnoho let zkušeností s vyklízením a jsou odborně vyškoleni k manipulaci se všemi druhy předmětů, od nábytku až po velké spotřebiče.
  • Flexibilita: Nabízíme širokou škálu vyklízecích služeb, které lze přizpůsobit podle vašich potřeb. Ať už potřebujete vyklidit jakkoliv velký prostor, jsme připraveni vám pomoci.
  • Důkladné plánování: Věnujeme velkou pozornost detailům a plánujeme celý proces vyklízení, abychom zajistili hladký průběh.
  • Ekologické odstranění odpadu: Veškerý odpad, který při vyklízení vznikne, řádně třídíme a recyklujeme. Zajistíme, aby co největší množství materiálů bylo znovu použito a minimalizujeme tak dopad na životní prostředí.
  • Nízké a transparentní ceny: Nabízíme nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků. Ani žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra u nás nenajdete. Předem vám poskytneme odhad nákladů na vyklízení, abyste věděli, s jakou částkou počítat.
  • Spolehlivá zákaznická služba: Náš dispečink je vám k dispozici a zodpoví veškeré vaše dotazy. Volejte na číslo +420 606 60 59 58.

Jaký je postup při likvidaci pozůstalostí v Praze?

Svěříte-li likvidaci pozůstalosti nám, po příjezdu našich pracovníků na místo jim ukážete, co potřebujete z bytu zlikvidovat a o víc se nemusíte starat. Naši zaměstnanci zařídí vše, co bude třeba.

Pracovníci nábytek demontují, odnesou z bytu nebo domu a naloží do auta. Následně vše převezou do sběrného dvora, kde náklad umístí dle přání provozovatele do kontejnerů.

Likvidaci pozůstalosti v Praze zrealizujeme i bez vaší účasti. Chápeme, jak je pro člověka těžké ztratit někoho blízkého a jak umí být vyklízení bytu či domu po zemřelém stresující. Proto nám stačí pouze předat klíče od nemovitosti, my ji uvedeme do původního stavu, uklidíme a na vaše přání zajistíme i malování. Poté, co je byt či dům připraven k předání, se s vámi spojí operátor a klíče vám předá.

Likvidace pozůstalostí není snadná a je jasné, že v období smutku nemáte chuť cokoliv řešit. S naší odbornou pomocí se vyklízení stane znatelně snazším a pohodlnějším.  
  • Plánování vyklízení: Klíčem k rychlému vyklízení je důsledné plánování. To zahrnuje rozhodnutí o tom, jak velký prostor se bude vyklízet, kolik je v něm předmětů a které vozidlo bude nejvhodnější. Plánování také zahrnuje koordinaci termínů a časových plánů mezi námi a klientem.
  • Příprava a demontáž: Další fází je balení a stěhování předmětů, které ještě upotřebíte nebo si je zkrátka chcete ponechat. Ty pečlivě zabalíme a odvezeme na vámi určené místo. Následně proběhne demontáž starého nábytku a dalších věcí určených k likvidaci.
  • Samotné vyklízení: Naši pracovníci jsou vybaveni potřebným nářadím a mají odborné znalosti i v manipulaci s těžkými nebo rozměrnými předměty.
  • Odvoz a likvidace odpadu: Starý nábytek, spotřebiče a vše ostatní, co již nepotřebujete, odvezeme k ekologické likvidaci do sběrného dvora.

Výkup nemovitostí v Praze

Potřebujete-li nemovitost v Praze rychle prodat a rozdělit peníze mezi pozůstalé, zavolejte nám. Domluvíme se na prohlídce nemovitosti, za kterou vám nabídneme nejvyšší možnou cenu.

Následně se sejdeme u právníka, který připraví smlouvy. Ty podepíšeme, uhradíme kupní cenu a peníze se předají právníkovi do úschovy. Po sepsání smluv zašleme na katastr nemovitostí požadavek na převod, který se uskuteční po uplynutí 3 týdnů. Po úspěšném převodu právník uvolní hotovost z úschovy a vyplatí vám ji.

Nemusíte čekat několik měsíců, než se najde kupec, který si obvykle potřebuje vyřídit hypotéku a až poté vaši nemovitost koupí. Jelikož jsme zavedená firma s dlouholetou tradicí a s celorepublikovou působností, máme neustále připravený dostatek finančních prostředků, aby služba proběhla rychle a zákazník měl tuto těžkou životní situaci co nejrychleji za sebou.

Ceník likvidace pozůstalostí v Praze

Zajistíme pro vás spolehlivé a levné vyklízecí služby. Naše vozidla s pracovníky k vám vyjíždí z našich poboček v Praze, BrněOstravě, Havířově a Frýdku-Místku, ale zakázky realizujeme po celé republice.

1 pracovník 250,- Kč / hod