Stěhování bytů a domů Praha

Součástí stěhování bytů a domů v Praze je kompletní stěhování nábytku, domácích spotřebičů, elektroniky a osobních věcí do nového bytu nebo domu. Nabízíme odbornou pomoc s přípravou na stěhování, jako je rozložení nábytku, vyčištění nebo balení. Stěhovací služby také zahrnují demontáž a montáž nábytku, odpojení a opětovné zapojení spotřebičů, dopravu a případný výnos všech věcí do patra.

Ochranné obalové materiály i zapůjčení krabic na stěhování je v ceně. Samozřejmostí je pro nás i úklid domu po stěhování, vyklizení nepotřebných věcí a jejich odvoz k likvidaci do sběrného dvora.

Naše nabídka služeb pro Prahu zahrnuje nejen stěhování, ale je mnohem širší. Kromě vyklízecích prací si poradíme i s těžkými břemeny, montáží nábytku a zajistíme uskladnění vašeho majetku. To vše zajišťujeme rychle a za nejlepší ceny na trhu.

Proč stěhovat právě s námi

Vybíráte spolehlivou stěhovací firmu v Praze, která zařídí rychlý přesun vašeho majetku do nového bytu či domu? Pojďte do toho s námi a přesvědčte se o našich kvalitách. Přestěhujeme cokoli, rychle a levně.

  • Zkušenosti a odbornost: Naši pracovníci mají mnoho let zkušeností se stěhováním a jsou odborně vyškoleni k manipulaci se všemi druhy předmětů, od nábytku přes těžká břemena až po umělecká díla.
  • Flexibilita: Nabízíme širokou škálu stěhovacích služeb, které lze přizpůsobit podle vašich potřeb. Ať už se stěhujete na jiný konec města nebo přes hranice, jsme připraveni vám pomoci.
  • Důkladné plánování: Věnujeme velkou pozornost detailům a plánujeme celý proces stěhování, abychom zajistili hladký průběh.
  • Bezpečnost a ochrana: Váš majetek je u nás v bezpečí. Používáme kvalitní balicí materiály a postupy k zajištění, a tak je náklad během přepravy dokonale chráněn.
  • Nízké a transparentní ceny: Nabízíme nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků. Ani žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra u nás nenajdete. Předem vám poskytneme odhad nákladů na stěhování, abyste věděli, s jakou částkou počítat.
  • Spolehlivá zákaznická služba: Náš dispečink je vám k dispozici a zodpoví veškeré vaše dotazy. Volejte na číslo +420 606 60 59 58.

Zvolte skutečně levné stěhování bytů a domů v Praze

Stěhování bytů a domů v Praze pro vás zrealizujeme rychle a levně.

Aby byl průběh stěhování co nejhladší, obvykle k vám nejprve posíláme našeho technika. Ten si prohlédne prostory a nábytek určený k přestěhování, odhadne délku stěhovacích prací a zvolí ideální velikost vozidla i počet pracovníků. Vždy dbá na to, aby pro vás stěhování bylo co nejrychlejší a samozřejmě nejlevnější.

V den stěhování k vám z naší pobočky přímo v Praze vypravíme vozidlo, které v domluvený čas přistavíme na vaši adresu. Naši pracovníci provedou balení nákladu včetně demontáže větších kusů nábytku, aby během přepravy nedošlo k jeho poškození. Následně naloží nábytek a vaše osobní věci do vozidla a zajistí je proti pohybu během jízdy. Po nakládce vozidla naši zaměstnanci zkontrolují stěhované prostory, jestli se omylem na něco nezapomnělo, a až poté vyjíždí na místo určení.

Převoz nákladu můžete sledovat nebo se ho osobně zúčastnit jako spolujezdec v daném stěhovacím voze. Řidič vždy volí co nejkratší trasu, která je ale současně nejbezpečnější pro stěhovaný náklad, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození.

Po příjezdu na místo proběhne vykládka a naši zaměstnanci vám všechny přepravované věci odnesou do nového bytu či domu. Zde odstraní ochranné obalové materiály a smontují nábytek, který byl předtím za účelem bezpečné přepravy rozložen. Rozhodnete-li se některé předměty vyhodit, pracovníci jej za vás odvezou k ekologické likvidaci do sběrného dvora v Praze.