Vyklízecí práce

Zajistíme pro vás spolehlivé a levné vyklízecí práce. Naše vozidla s pracovníky k vám vyjíždí z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku, ale zakázky realizujeme po celé republice.

Vyklízecí práce u vás provedou naši zkušení zaměstnanci, kteří si poradí i s objemnějšími břemeny. Váš náklad šetrně převezou na místo určení, popřípadě jej na váš příkaz dají ekologicky zlikvidovat.

Jaké vyklízecí práce nabízíme

V oboru vyklízení pro vás zajistíme tyto služby:   Vyklízíte dům nebo byt a hledáte spolehlivou firmu, která se o vše postará za dobré peníze? Kontaktujte nás. Pro informace o cenách nahlédněte do ceníku vyklízecích služeb.

Proč vyklízet právě s námi

Vyklízecí služby po celé republice provádí náš zkušený tým pracovníků. Pojďte do toho s námi a přesvědčte se o našich kvalitách. Vyklidíme cokoli, rychle a levně.

  • Zkušenosti a odbornost: Naši pracovníci mají mnoho let zkušeností s vyklízením a jsou odborně vyškoleni k manipulaci se všemi druhy předmětů, od nábytku až po velké spotřebiče.
  • Flexibilita: Nabízíme širokou škálu vyklízecích služeb, které lze přizpůsobit podle vašich potřeb. Ať už potřebujete vyklidit jakkoliv velký prostor, jsme připraveni vám pomoci.
  • Důkladné plánování: Věnujeme velkou pozornost detailům a plánujeme celý proces vyklízení, abychom zajistili hladký průběh.
  • Ekologické odstranění odpadu: Veškerý odpad, který při vyklízení vznikne, řádně třídíme a recyklujeme. Zajistíme, aby co největší množství materiálů bylo znovu použito a minimalizujeme tak dopad na životní prostředí.
  • Nízké a transparentní ceny: Nabízíme nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků. Ani žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra u nás nenajdete. Předem vám poskytneme odhad nákladů na vyklízení, abyste věděli, s jakou částkou počítat.
  • Spolehlivá zákaznická služba: Náš dispečink je vám k dispozici a zodpoví veškeré vaše dotazy. Volejte na číslo +420 606 60 59 58.

Ceník vyklízecích prací

Zajistíme pro vás spolehlivé a levné vyklízecí služby. Naše vozidla s pracovníky k vám vyjíždí z našich poboček v PrazeBrně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku, ale zakázky realizujeme po celé republice.  
1 pracovník 250,- Kč / hod