Vyklízení bytů a domů

Hledáte spolehlivou firmu na vyklizení bytu či domu? Kontaktujte nás – vyklidíme cokoli, rychle a levně.

V rámci vyklízecích prací realizujeme nejen vyklízení bytů a domů, ale vyklízíme i sklepy, půdy a sklady. Zajistíme pro vás i vyklizení kanceláří a dalších nebytových prostor.

Zbavíme vás starého nábytku, spotřebičů, odpadků a dalších již nepoužitelných věcí, které odvezeme k ekologické likvidaci do sběrného dvora. Veškerý odpad za vás roztřídíme, provedeme demontáž starého nábytku a postaráme se o odvoz – po odchodu našich pracovníků zůstane jen prázdná a čistá nemovitost.

Vozidla s pracovníky k vám vyjíždí z naší nejbližší pobočky, které máme v PrazeBrněOstravě, Havířově a Frýdku-Místku. Vyklízecí služby ale nabízíme po celé republice.

Co je součástí vyklízení bytů a domů

S našimi týmy zkušených odborníků vám pomůžeme s odstraněním starých věcí a odpadků, které nechcete nebo už nepotřebujete

Ještě před samotným vyklizením k vám pošleme našeho technika, který si prostory prohlédne a vypracuje pro vás cenovou nabídku. Sazby, s kterými technik pracuje, najdete v našem ceníku vyklízecích služeb.

Služba vyklízení nemovitosti v Praze zahrnuje:

  • demontáž nábytku,
  • odstranění starých spotřebičů,
  • sběr a odvoz odpadků,
  • recyklaci.

 

Naši pracovníci provedou vyklizení jakýchkoli prostor bez ohledu na množství a druh odpadu a předmětů k likvidaci. Potřebujete vyklidit plně zařízenou nemovitost nebo prostory zničené živelnou pohromou či požárem? To vše nám můžete svěřit.

Proč vyklízet právě s námi

Vyklízecí služby po celé republice provádí náš zkušený tým pracovníků. Pojďte do toho s námi a přesvědčte se o našich kvalitách. Vyklidíme cokoli, rychle a levně.

  • Zkušenosti a odbornost: Naši pracovníci mají mnoho let zkušeností s vyklízením a jsou odborně vyškoleni k manipulaci se všemi druhy předmětů, od nábytku až po velké spotřebiče.
  • Flexibilita: Nabízíme širokou škálu vyklízecích služeb, které lze přizpůsobit podle vašich potřeb. Ať už potřebujete vyklidit jakkoliv velký prostor, jsme připraveni vám pomoci.
  • Důkladné plánování: Věnujeme velkou pozornost detailům a plánujeme celý proces vyklízení, abychom zajistili hladký průběh.
  • Ekologické odstranění odpadu: Veškerý odpad, který při vyklízení vznikne, řádně třídíme a recyklujeme. Zajistíme, aby co největší množství materiálů bylo znovu použito a minimalizujeme tak dopad na životní prostředí.
  • Nízké a transparentní ceny: Nabízíme nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků. Ani žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra u nás nenajdete. Předem vám poskytneme odhad nákladů na vyklízení, abyste věděli, s jakou částkou počítat.
  • Spolehlivá zákaznická služba: Náš dispečink je vám k dispozici a zodpoví veškeré vaše dotazy. Volejte na číslo +420 606 60 59 58.

Ceník vyklízení bytů a domů

Zajistíme pro vás spolehlivé a levné vyklízecí služby. Naše vozidla s pracovníky k vám vyjíždí z našich poboček v PrazeBrně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku, ale zakázky realizujeme po celé republice.  
1 pracovník 250,- Kč / hod