Stěhování domácností, bytů a domů

Zajistíme pro vás bezstarostné a profesionální stěhování bytů a domů. Naše pobočky najdete v Praze, Brně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku, ale zakázky zrealizujeme po celé republice. S námi máte jistotu, že se všechny vaše věci dostanou na nové místo nepoškozené.

Celý náklad pečlivě zabalíme a s opatrností přestěhujeme. Váš majetek bezpečně zajistíme proti pohybu ve vozidle po celou dobu stěhování. Nemusíte se obávat ztráty nebo odcizení věcí, jelikož naší pracovníci jsou skuteční profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Své práci rozumějí a provádějí ji vždy s chutí a úsměvem.

Potřebujete zajistit stěhování firmy, těžkých břemen nebo převoz nákladu do zahraničí? I takové zakázky jsou pro nás maličkostí.

Proč stěhovat právě s námi

Vybíráte spolehlivou stěhovací firmu, která zařídí rychlý přesun vašeho majetku do nového bytu či domu? Pojďte do toho s námi a přesvědčte se o našich kvalitách. Přestěhujeme cokoli, rychle a levně.

 • Zkušenosti a odbornost: Naši pracovníci mají mnoho let zkušeností se stěhováním a jsou odborně vyškoleni k manipulaci se všemi druhy předmětů, od nábytku přes těžká břemena až po umělecká díla.
 • Flexibilita: Nabízíme širokou škálu stěhovacích služeb, které lze přizpůsobit podle vašich potřeb. Ať už se stěhujete na jiný konec města nebo přes hranice, jsme připraveni vám pomoci.
 • Důkladné plánování: Věnujeme velkou pozornost detailům a plánujeme celý proces stěhování, abychom zajistili hladký průběh.
 • Bezpečnost a ochrana: Váš majetek je u nás v bezpečí. Používáme kvalitní balicí materiály a postupy k zajištění, a tak je náklad během přepravy dokonale chráněn.
 • Nízké a transparentní ceny: Nabízíme nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků. Ani žádné příplatky za svátky, víkendy nebo patra u nás nenajdete. Předem vám poskytneme odhad nákladů na stěhování, abyste věděli, s jakou částkou počítat.
 • Spolehlivá zákaznická služba: Náš dispečink je vám k dispozici a zodpoví veškeré vaše dotazy. Volejte na číslo +420 606 60 59 58.

Jaký je postup při stěhování bytu nebo domu?

Poté, co nás kontaktujete, s vámi náš dispečer domluví termín stěhování domácnosti nebo prohlídnu bytu, na kterou pošle našeho technika.

Technik se k vám dostaví ve smluvený den a hodinu, následně provede prohlídku domu nebo bytu a odhadne délku stěhovacích prací. Zvolí ideální velikost vozidla a počet pracovníků, aby stěhování bylo co nejefektivnější, nejrychlejší a samozřejmě co nejlevnější. Pokud se vám cena nebude líbit, nevadí, konzultace jsou zdarma a jsou tu právě proto, abyste si vybrali ideální firmu pro vás. V případě, že se vším souhlasíte, vyberete si hodinu a datum kdy se stěhování domácnosti bude realizovat.

V den stěhování k vám v domluvený čas přijede vozidlo se stěhováky. Řidič rozdělí úkoly svým kolegům a všichni začínají balit a následně nakládat věci do vozidla. Ty se ukládají tak, aby se vše vešlo a zároveň nepoškodilo. Po naložení všech věcí s vámi řidič projde celý byt a ověří si, že je opravdu vše naloženo.

Převoz nákladu je možno sledovat, případně se ho zúčastnit jako spolujezdec v daném stěhovacím voze. Pokud nemáte možnost, jak se dostat do místa vykládky, zajistíme pro vás doprovodné osobní vozidlo. Řidič vždy volí co nejkratší trasu, která je ale zároveň nejbezpečnější pro stěhovaný náklad, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození.

Po příjezdu na místo určení vám naši pracovníci vynosí věci do nového bytu či domu. Když je vše na svém místě, odstraní z nákladu obalové materiály a případně odvezou do sběrného dvora věci, které se rozhodnete vyhodit.

Budete-li potřebovat, zajistíme pro vás také vymalování prostor pro předání.

Stěhování bytů a domů je jednou z nejčastějších služeb, které poskytujeme. I tento proces je nezřídka náročný a stresující, ale s naší odbornou pomocí stěhování stane znatelně snazším a pohodlnějším.  
 • Plánování stěhování: Klíčem k úspěšnému stěhování je důsledné plánování. To zahrnuje rozhodnutí o tom, co všechno se bude stěhovat, jaké balicí materiály budou potřeba a jaký typ dopravy bude nejvhodnější. Plánování také zahrnuje koordinaci termínů a časových plánů mezi námi a klientem.
 • Balení a příprava: Balení je jednou z nejdůležitějších částí stěhování. Každá položka by měla být pečlivě zabalena a označena, aby byla během stěhování chráněna a abyste snadno našli potřebné věci po příjezdu do nového domova.
 • Stěhování nábytku a těžkých předmětů: Stěhování nábytku a těžkých předmětů vyžaduje zvláštní pozornost, jelikož mohou vyžadovat pro bezpečné a efektivní stěhování demontáž. Naši pracovníci jsou vybaveni potřebným nářadím a mají odborné znalosti i v manipulaci s těžkými nebo rozměrnými předměty.
 • Transport a doručení: Disponujeme flotilou vozidel různých velikostí, které jsou schopné přepravit jakýkoliv náklad. Po doručení zboží na nové místo vám pomůžeme také s vybalením a umístěním nábytku podle vašich pokynů.
 • Stěhování speciálních položek: Některé položky, jako jsou umělecká díla, antiky, piana nebo jiné speciální předměty, vyžadují velmi šetrnou manipulaci. Naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti a vhodné vybavení k bezpečnému a efektivnímu stěhování těchto položek.