Nákladní autodoprava Brno

Hledáte spolehlivou firmu, která pro vás obstará služby v oblasti nákladní dopravy v Brně? My se o to postaráme. Přepravu vašeho nákladu zajistíme profesionálně, rychle a levně.

Naše nákladní vozidla se zkušenými řidiči a dalšími zaměstnanci k vám vyjíždí z naší nejbližší pobočky. Ty najdete v Praze, Brně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku, ale služby poskytujeme po celé republice. Zakázky realizujeme také mezinárodně v rámci celé Evropy.

Ať už poptáváte přepravu celovozové nebo kusové zásilky, paletovaného zboží, kontejneru či jiného nákladu, obraťte se na nás. Díky autům s hydraulickou rukou snadno naložíme i opravdu těžká břemena, naši zkušení zaměstnanci pak zajistí hladký průběh celé nakládky, samotné přepravy i vykládky. V případě mezinárodní autodopravy vyšleme na zakázku vždy pracovníky se znalostmi potřebného jazyka.

Náš vozový park čítá více než 25 vozidel různých velikostí, službu jsme vám tak schopni napasovat na míru a můžeme se vám věnovat takřka okamžitě. Náš zákaznický servis je vám k dispozici kdykoli, a to včetně víkendů a svátků.

Přepravíme cokoli, rychle a levně

Naše služby jsme po dohodě schopni přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníka a současně každou zakázku realizujeme tak, abychom dosáhli co nejvyšší efektivity a vy jste zaplatili co nejméně.

Dle rozměrů a hmotnosti vašeho nákladu zvolíme vhodnou velikost nákladního vozu a počet pracovníků, kteří zajistí hladkou nakládku a vykládku. Pro snížení nákladů přepravujeme kusové nebo menší zásilky společně s nákladem dalších zákazníků, abychom maximálně využili kapacitu použitého vozidla.

Po celou cestu vám umožníme převoz neustále sledovat a mít tak dohled nad svým nákladem. Potřebujete-li se dostat do místa vykládky, ale nemáte zajištěnu dopravu, nabízíme vám možnost zúčastnit se cesty jako spolujezdec přímo ve voze.

Přepravíme jakýkoliv náklad včetně:

  • paletovaného i jinak baleného zboží,
  • nábytku,
  • těžkých břemen – pian, klavírů nebo strojů,
  • stavebních materiálů,
  • kontejnerů
  • a dalších předmětů.