Paletová přeprava

Paletová přeprava je poměrně specifickým typem přepravy. Usnadňuje přepravu zboží na paletách, větších logistických zásilek a snadno využitelná i pro mezinárodní přepravu. Přepravu palet pro vás zajistíme nejen po celém území ČR, ale také po celé Evropě.

Přeprava paletového zboží je z hlediska logistiky velice výhodná – je rychlá, univerzální a cenově dostupná. Použitím palet totiž efektivněji využíváme nákladový prostor našich vozidel a nakládka i vykládka jsou rovněž snadné a rychlé.

Zajistíme pro vás i přepravu nadměrných nákladů na paletách, které výrazně usnadňují manipulaci. Orientační ceny najdete v našem ceníku paletové přepravy, přesnou cenovou nabídku vám dáme na základě rozměrů, resp. hmotnosti nákladu a vzdálenosti, na kterou budeme váš náklad transportovat. Nejlevnější paletovou přepravu objednáte právě u nás.

Vyberte si levnou a efektivní přepravu palet

Vozidla pro paletovou přepravu se zkušenými profesionály k vám vyjíždí z naší nejbližší pobočky. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku. Zakázky nicméně realizujeme v rámci vnitrostátní paletové přepravy po celé republice, mezinárodní přepravu palet pak i po celé Evropě.

Paletová přeprava vám přináší tyto výhody:

  • Nižší náklady: Paletizace je obecně levnější než jiné formy balení a přepravy. Palety jsou konstruovány tak, aby byly robustní a odolné, a tak jsou schopny přenášet větší hmotnost než jiné formy balení, jako například krabice. Tím výrazně šetří náklady na přepravu.
  • Snadná manipulace: Paletová přeprava umožňuje jednoduchou manipulaci s nákladem. Obsah palety je snadno přenositelný, což usnadňuje transport na místo určení. Některé typy palet se navíc mohou snadno skládat, aby se minimalizovalo místo a usnadnila manipulace s nimi.
  • Maximální bezpečnost: Palety jsou navrženy tak, aby byl náklad bezpečně a spolehlivě uložen. Paleta je navíc mnohem odolnější proti převrácení než jiné formy balení. To znamená, že produkty jsou po celou dobu přepravy maximálně chráněny před možnou škodou.